Bądź skuteczny na rynku nieruchomości

Dwudniowe szkolenie we Wrocławiu

Dzień I: Skuteczna praca pośrednika na rynku nieruchomości

 1. PODSTAWY SKUTECZNEJ PRACY POŚREDNIKA: jak przygotować nieruchomość do sprzedaży / wynajmu, co wpływa na szybkość transakcji, jak pozyskiwać oferty, jak prezentować, jakich błędów unikać, (60 minut)
  Przerwa kawowa 15 minut
 2. JAK DOBRZE ROBIĆ ZDJĘCIA? W jaki sprzęt zainwestować, jak kadrować i wybierać ujęcia, programy do obróbki graficznej zdjęć, rzuty i plany mieszkań, przykłady dobrych i złych zdjęć, (60 minut)
  Przerwa kawowa 15 minut
 3. HOME STAGING – korzyści i czy warto? jak przygotować nieruchomość do sprzedaży, (45 minut)
 4. OFERTY NA WYŁĄCZNOŚĆ: jak pozyskiwać takie oferty, zalety umów na wyłączność, obawy i opory klientów i jak je rozbrajać – czyli co klient zyska współpracując z biurem na wyłączność, (30 minut)
  Przerwa kanapkowa 15 minut
 5. ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM: jak budować zespół, jak motywować, jak zarządzać pracownikami, podstawy coachingu, (45 minut)
 6. ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE – samoorganizacja pracy pośrednika: jak być maksymalnie skutecznym, optymalizując swoją pracę, oraz jak uzyskać maksymalne profity przy optymalnym czasie pracy, (45 minut)
  Przerwa 15 minut
 7. JĘZYK KORZYŚCI – czyli jak mówić do klientów, i po co klientowi właściwie jest potrzebny agent – widziane oczami klienta, który musi zapłacić prowizję, (45 minut)
 8. Pytania i odpowiedzi 30 minut

Paulina MichniakWykładowca:
Paulina Michniak,
architekt, trener rozwoju osobistego, coach, specjalista ds. nieruchomości, dziennikarz

 

 

 

 

Dzień II: Umiejętności negocjacyjne a zawieranie umów pośrednictwa

 1. Jak pozyskać skutecznie ofertę nieruchomości? – źródła informacji o nowych ofertach, zdobywanie ofert na rynku nieruchomości komercyjnych, sposoby umawiania pierwszego spotkania z klientem, (45 min)
 2. Zawieranie umów pośrednictwa – rodzaje umów pośrednictwa, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, weryfikacja tytułu prawnego (45 min)
  Przerwa kawowa 15 min.
 3. Negocjacje z klientem – jak negocjować warunki umowy pośrednictwa, jak ocenić profil klienta i możliwość skutecznego doprowadzenia do transakcji, (60 min)
  Przerwa kanapkowa 20 min.
 4. Umowy pośrednictwa z przedsiębiorcami – weryfikacja danych podanych w CEiDG i KRS, kto może podpisać umowę w imieniu Zamawiającego, (30 min)
 5. Współpraca z deweloperem – umowa na wyłączność czy umowa bez wyłączności: plusy i minusy obu rozwiązań dla pośrednika i dewelopera, (45 min)
  Przerwa kawowa 15 min.
 6. Negocjacje z deweloperem – jak przekonać dewelopera do współpracy, możliwe sytuacje sporne, (45 min)
  Przerwa kawowa 10 min.
 7. Współpraca z klientem niepolskojęzycznym / cudzoziemcem – jak rozpoznać klienta i jego potrzeby, podstawowe umiejętności psychologiczne agenta i określenie profilu klienta, współpraca z klientem jako przedsiębiorcą, (60 min)
 8. Podsumowanie szkolenia – wnioski dotyczące technik negocjacji i rozmowy z klientem w zakresie zawierania umów pośrednictwa, pytania do prowadzącego,  (30 min)

Jarosław Wójtowicz

Wykładowca:
Jarosław Wójtowicz,
Starszy Analityk WGN rynku nieruchomości, lider sprzedaży nieruchomości roku 2017

 

 


Kontakt
tel: 71 337 84 00,   sekretariat@wgn.pl